Welkom op de website van Jiftach! In verband met de zomervakantie zullen bestellingen die tussen 5 en 14 augustus 2026 worden geplaatst, vanaf 18 augustus 2026 aan u worden uitgeleverd! Tot 27 augustus kan in verband met onze bezetting de uitlevering van uw bestelling iets langer duren dan dat u van ons gewend bent. Namens Team Jiftach een fijne zomer toegewenst!
Puzzel: Politie, 56 stukjes van hout. Genoeg te ondekken op deze puzzen. De moeilijkheidsgraat van deze puzzel is te vergelijken met een uzzel van 96 stukjes omdat de vorm van elk puzzelstukje anders is.
In verband met de zomervakantie zullen bestellingen die tussen 5 en 14 augustus 2026 worden geplaatst, vanaf 18 augustus 2026 aan u worden uitgeleverd! Tot 27 augustus kan in verband met onze bezetting de uitlevering van uw bestelling iets langer duren dan dat u van ons gewend bent.
Namens Team Jiftach een fijne zomer toegewenst!
Hartelijke groet,
Namens Team Jiftach
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat we u de beste ervaring op onze website geven. Als u doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat u hiermee instemt.